Performer TTR

OTHER PRODUCT PHOTOS

Performer TTR

Sportovní brýle pro náročné

Obruby Performer TTR díky titanové kostře vydrží neuvěřitelné zatížení. Dají se snadno anatomicky přízpůsobit na nose, kolem hlavy a za ušima. Příjemný povrch z materiálů Grilamid TR90, který má tvarovou pamět a je velice odolný proti nárazu a silikonu, který je antialergenní a zajišťuje stabilitu brýle a komfortní kontakt obroučky s kůží.

Vyrábějí se ve dvou velikostech S a L, takže sedí jak na juniorské a dámské, tak i širší pánské obličeje.

Široká nabídka barevných úprav skel, od stálobarevných, přes samozabarvovací, až ke kombinaci samozabarvování a polarizace. Možnost zhotovení skel s přídavnými ventilačními otvory.

Sportovní brýle Performer TTR jsou skvělou volbou sportovní obroučky pro zabroušení dioptrií. Dodácí rozsah se pohybuje v rozmezí cca. +4,00 až -6,00 dioptrií, ale toto rozmezí lze i přesáhnout. Samozřejmostí je zabroušení včetně případné cylindrické korekce.

pro více informací pište na info@sportoptik.cz

Na obrázku vidíte Sportovní dioptrické brýle Performer TTR, velikost S se zkrácenými zorníky. Samozabarvovací Trivexové čočky, nejlehčí a nejbezpečnější na trhu, se speciálním filtrem pro zvýšení kontrastu. Brýle byly vyrobeny na zakázku pro nadějného osmiletého sportovce.